شیر فلکه چدنی

شیر فلکه ها به طور کلی از دسته محصولاتی هستند که همیشه مورد نیاز قرار می گیرد در این میان شیر فلکه چدنی  توانسته با ارائه کیفیت بی نظیر یکی از محصولات پر فروش محسوب شود. دانستن اطلاعات دقیق در خصوص کیفیت شیر فلکه چدنی فاراب و همینطور گسترده کاربرد این محصول قطعاً سبب شفاف سازی بهتری خواهد شد.

معرفی شیر فلکه چدنی فاراب

به طور کلی شیر فلکه ها وسایلی هستند که برای عبور سیالات از یک فضا استفاده می شوند و در حالت های باز ، بسته و یا بین دو حالت تعبیه شده اند. در واقع این محصولات سبب می شود که عبور سیال به صورت مکانیکی صورت بگیرد. شیر فلکه چدنی فاراب به طور کلی به نوعی گلوگاه مشهور است. این محصولات برای سیالاتی مانند آب خام، آب آشامیدنی و همینطور روغن و حتی گاز و هوای فشرده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شیر فلکه جنس چدنی فاراب برای دمای تا ۷۰ درجه سانتی گراد تعبیه شده است.

کاربرد شیر فلکه چدنی فاراب در انتقال آب سرد و گرم بوده و برای فضایی با فشار قوی گزینه ای عالی محسوب می شود. به عنوان مثال در تأسیسات موتورخانه ها و یا در نیروگاه ها و صنایع نفت از شیر فلکه چدنی فاراب بارها و بارها استفاده شده است. شیر فلکه چدنی فاراب در تأسیسات آبرسانی حرف اول را می زند. این محصول از نظر سایز و همینطور نوع عملکردی که دارد در دسته بندی های مختلفی دیده می شود. قطری که برای شیر فلکه چدنی فاراب در نظر گرفته شده است از چند دهم میلی متر بوده  و تا چند سانتی متر نیز قابل تغییر است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.