شیرفلکه زبانه لاستیکی

شیر فلکه کشویی زبانه لاستیکی یک Gate valve با حرکت خطی می باشد که برای شروع یا قطع جریان سیال استفاده می شود.این ولو قابل تنظیم نبوده و قابلیت تنظیم دریچه ای جریان را نیز ندارد. نام gate (کشو) از قرار گرفتن دیسک در جریان سیال مشتق گردیده است .

نوع مصرف شیر دروازه ای زبانه لاستیکی:

شیر فلکه کشویی (Gate valve) برای باز و بسته نمودن در تاسیسات وخطوط انتقال آب آشامیدنی به کار برده می شود و علاوه بر این ،در جهت کاهش فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد . شير كشوئي زبانه لاستيكي بعلت زبانه قابل ارتجاع تضمين كننده آب بندي 100% شير كشوئي مي باشد .عمر كاري بسيار طولاني و عدم رسوبگيري از مهمترين مزاياي اين شير مي باشد .

مشخصات محصول  (Slide Valve)زبانه لاستیکی:

بدنه شیر فلکه کشویی زبانه لاستیکی از جنس چدن خاکستری GG25 و چدن داکتیل  GGG40می باشد و این شیر فلکه قابلیت دمونتاژ اجزای داخل کلاهک بدون نیاز به جدا نمودن شیر از شبکه 

شیرفلکه زبانه لاستیکی

طراحی و ساخت شیر فلکه کشویی  زبانه لاستیکی مطابق با استاندارد DIN

زبانه گیت لاستیکی از جنس پلاستيك مقاوم در مقابل سايش (EPDM) می باشد وقابل استفاده برای خطوط انتقال آبرسانی و تاسیسات تا دمای 70 درجه سانتی گراد میباشد . لازم به ذکر است که پوشش تمامی‌ سطوح خارجی‌ و داخلی‌ زبانه به وسيله روكش لاستيكي از جنس EPDM تشکیل شده است……..

جنس میله محور از فولاد ضد زنگ 1.4021(X20Cr13)می باشد.

جنس قطعات داخلی شیر فلکه: استنلس استیل،کربن استیل،ضد سایش و خوردگی .

محافظت در مقابل زنگ زدگی:

پوشش رنگ کلیه قطعات چدنی شیر فلکه کشویی زبانه لاستیکی توسط رنگ پودري الکترواستاتیک پوشش داده می شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.