دریچه بازدید پلی اتیلن

دریچه بازدید فاضلابی، در زمان دفع فاضلاب خانگی ممکن است وجود یکسری مواد جامد باعث گرفتگی لوله فاضلاب شود. برای رفع این گرفتگی ها نیاز به بررسی و بازدید مداوم می باشد. که از ابزاری به نام دریچه بازدید پلی اتیلن در سیستم فاضلابی استفاده می شود.

کاربرد دریچه بازدید

دریچه بازدید به این خاطر که زیاد باز و بسته می شود باید در برابر شکستن مقاوم باشد رسوب نگیرد سبک و ضد ضربه باشد. از جمله مسائلی که در لوله کشی و فاضلاب خانگی با آن روبه رو هستیم گرفتگی لوله ها گرفتن رسوب و کثیف شدن لوله ها می باشد.
به طوری که تمیز کردن و رفع گرفتگی لوله ها کار دشواری است و زمان زیادی باید صرف این کار کرد. برای رفع این مشکل از دریچه بازدید استفاده می شود. این دریچه در سایزهای 63 ، 75، 50، 90 ، 110 ، 125 و 160 میلیمتر ساخته می شود به ویژه اینکه از سایز 160 تا 315 میلیمتر به درخواست مشتری  و به صورت سفارشی در مجموعه سداب تولید می شود و در انواع فشار قوی و ضعیف از فشار 4 تا 10 بار تولید می گردند. بکار گیری این دریچه باعث می شود تا بازدید از لوله های فاضلابی به راحتی انجام گیرد و به موقع برای رفع گرفتگی لوله ها اقدام شود.

نصب دریچه

با نصب این دریچه در قسمت زیر سیفون به راحتی می توان لوله ها را چک کرد و بدون باز کردن لوله های اصلی و فرعی و سایر اتصالات فاضلابی پلی اتیلن، تمیز کردن و رفع انسداد را انجام داد. این محصول بر سر راه لوله های اصلی و فرعی در جاهایی که منتهی به تغییر مسیر می گردد، در سر راه زانوها و سه راهی متصل می شود.

 
 
 

 

مزایای دریچه بازدید

استفاده از دریچه بازدید پلی اتیلن با سرعت بسیار بالا و بدون نیاز به دستگاه جوش پلی اتیلن انجام می گیرد. به اضافه اینکه اتصالات کوپلی پلی اتیلن در صورت آسیب به راحتی قابل تعویض می باشند. در صورتی که اتصالات جوشی با سرعت کندتری متصل می شوند زیرا احتیاج به گرم کردن و دستگاه های مخصوص دارند.با این وجود اگر از اتصالات پیچی پلی اتیلن طبق استاندارد تولید کننده استفاده شود دچار نشت و سوراخ نمی شود.
از مهمترین ویژگی های اتصالات پیچی پلی اتیلن که آنها را اتصالات جوشی جدا می کند، قابلیت استفاده چندین مرتبه ای از آن ها می باشد. به این معنی که می توان این اتصالات را پس از نصب در یک پروژه دوباره جدا کرد و در جای دیگری از آن ها استفاده کرد.

ویژگی ها

  • مقاوم در برابر شکستگی

  • مقاوم در برابر رسوب گیری

  • مقاوم در برابر ضربه

  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی اسید و باز

  • وزن سبک

  • هزینه پایین نصب و راه اندازی

 

خرید دریچه بازدید

دریچه بازدید پلی اتیلن با تمامی مشخصات و ویژگی های که در بالا ذکر شد از نظر قیمت برای مصرف کننده و خرید این محصول به عوامل مختلفی که مهم تر از همه سایز این دریچه است بستگی دارد. شرکت سداب با تکیه بر توان و تجربه داخلی و با استفاده از نیرو های ماهر و متخصص، توانسته یکی از با کیفیت ترین برندهای محصولات داخلی در حوزه لوله و اتصالات پلی اتیلن باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.